Informačné centrum

Europe Direct Trenčín

Hlavná stránka > Máte radi hudbu?

Máte radi hudbu?

Zaoberáte sa hraním, komponovaním a úpravou hudby? Chceli by ste podľa vlastných predstáv trochu upraviť európsku hymnu?

Skupina SES vo Výbore regiónov (VR) Vám ponúka možnosť zúčastniť sa na hudobnej súťaži Remix Europe, ktorá prebieha v celej EÚ v rámci Európskeho roka občanov 2013 a nadchádzajúcich volieb do Európskeho parlamentu v roku 2014.

Zvoľte svoju vlastnú verziu európskej hymny, Ódy na radosť Ludwiga van Beethovena, a možno vyhráte skvelé ceny: 4 VIP vstupenky na hudobný festival Sziget v auguste 2014 spolu s letenkami do Budapešti, ako aj cestu do Bruselu na slávnostné odovzdávanie cien v apríli 2014.

Buďte tvoriví! Nebojte sa žiadneho štýlu a dajte starej dobrej Óde na radosť úplne novú podobu! Pretvorte ju podľa vlastných predstáv!

Súťaž potrvá od 15. novembra 2013 do 15. februára 2014 a zapojiť sa do nej môžu obyvatelia Európy vo veku nad 18 rokov. Najlepšiu novú verziu európskej hymny vyberie porota zložená z vysoko kvalifikovaných odborníkov z rôznych oblastí európskej hudobnej scény.

Viac informácií o súťaži a propagačné materiály nájdete na stránke http://bit.ly/remix-eu.


Fotogaléria:


Zverejnené 18. november 2013