Informačné centrum

Europe Direct Trenčín

Hlavná stránka > Páči sa ti tvoja učňovská prax? Táto súťaž je presne pre teba!

Páči sa ti tvoja učňovská prax? Táto súťaž je presne pre teba!

Pracuješ ako učeň? Prečo sa teda nezapojíš do našej foto a video súťaže #lovemyapprenticeship určenej pre učňov v celej Európe? Je to jedinečná možnosť ukázať všetkým, aká je tvoja učňovská prax skvelá a vyhrať cenu.

Ako to funguje?

Stačí, keď urobíš fotografiu alebo krátke video, ktoré zobrazujú teba na tvojom pracovisku a zverejníš ich na Facebooku, Twitteri alebo Instagrame so slovami „Zapájam sa do súťaže #lovemyapprenticeship“.

Súťaž prebieha od 26. októbra do 23. novembra do polnoci SEČ. Porota potom vyberie výhercu spomedzi desiatich najobľúbenejších príspevkov na základe počtu hlasov vyjadrených prostredníctvom tlačidla „Páči sa mi“ (tzv. „Like“ – na Facebooku alebo Instagrame) alebo „Obľúbené“ (tzv. „Favorite“ – na Twitteri). Zapojením sa do súťaže zároveň vyjadruješ svoj súhlas s týmito pravidlami.

Čo môžeš vyhrať?

Hlavnou cenou je dvojtýždňový výlet do zahraničia spojený s jazykovým kurzom angličtiny, francúzštiny, nemčiny alebo španielčiny – výborný spôsob ako si vylepšiť životopis a zároveň spoznať nové mesto. Cestovné náklady do výšky 500 EUR a ubytovanie (v školských zariadeniach alebo v rodinách) sú hradené.

Aj keď sa ti nepodarí vyhrať hlavnú cenu, máš stále možnosť získať jednu z našich 15 menších cien: selfie paličku, objektív rybie oko alebo pohotovostnými batériami Powerbank.

Viac informácií

Zverejnené 13. november 2015